IX Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Opublikowano: niedziela, 07 kwiecień 2019 Iza Łabudzka

nutkipiecioliniaMiejskie Przedszkole Nr 2 w Józefowie

zaprasza dzieci pięcio i sześcioletnie do udziału

w IX Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej,

który odbędzie się pod hasłem

„Zwierzęta kochamy, więc o nich śpiewamy”.

Występy odbędą się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie

14 maja (we wtorek) o godz. 10.30.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa

oraz zgoda rodzica/opiekuna prawnego dziecka dostępna na naszej stronie w zakładce "pliki do pobrania".

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.