Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Zbiórka darów "Rodacy Bohaterom"

Opublikowano: poniedziałek, 19 listopad 2018 Iza Łabudzka

rodacy bohaterom logoSzanowni Rodzice!

Nasze przedszkole bierze udział w świątecznej zbiórce darów dla kombatantów zmieszkałych na Kresach Wschodnich.

W ramach akcji "Rodacy Bohaterom" zbieramy produkty żywnościowe z dłuższym terminem ważności oraz środki czystości i kosmetyki.

Zachęcamy Państwa do włączenia się w akcję.

Z góry dziękujemy.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information