Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Przedstawienie w wykonaniu przedszkolaków

Opublikowano: wtorek, 13 luty 2018 Iza Łabudzka

dzieci teatrZapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami na bajki "Królewna Śnieżka" oraz "Być sobą",

przygotowane i wystawiane przez małych aktorów - nasze przedszkolaki.

Przedstawienia odbęda się

22 lutego 2018 roku

o godzinie 11.00

w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie.

Wstęp wolny. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information