Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Rekrutacja

Opublikowano: czwartek, 08 luty 2018 Iza Łabudzka

Szanowni Rodzice!

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 rusza 1 marca 2018.

Wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydatów warunków lub kryteriów

branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i regulamin rekrutacji

będą dostępne do pobrania na naszej stronie

(w zakładce "pliki do pobrania") od 10.02.2018.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information