Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Bal karnawałowy

Opublikowano: niedziela, 28, styczeń 2018 Iza Łabudzka

Wszystkie dzieci zapraszamy

na BAL KARNAWAŁOWY,

który odbędzie się 30.01.2018 (wtorek).

Obowiązują stroje - przebrania.

W programie tańce, gry i zabawy pod kierunkiem wodzireja. 

Dla przedszkolaków z ulicy Parkowej i Sosnowej początek o godzinie 10.00.

Przedszkolaki z Wyszyńskiego rozpoczynają o 12.30.

Zapraszamy! :)karnawal19

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information