Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Zbiórka fantów na loterie podczas Pikniku Rodzinnego

Opublikowano: poniedziałek, 27, marzec 2017 Iza Łabudzka

Drodzy Rodzice!

Organizujemy zbiórkę (nowych!) fantów
(np.: książek, zabawek, materiałów plastycznych, gazetek dziecięcych, kubków, płyt CD i DVD dla dzieci, gadżetów itp.),
które będziemy mogli wykorzystać w loterii fantowej, organizowanej podczas Piknkiu Rodzinnego.
Prosimy o pozostawianie powyższych przedmiotów u nauczycieli w grupach.
Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnej inicjatywie!

Rada Rodziców

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information