Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Informacja dotycząca rekrutacji

Opublikowano: piątek, 13, styczeń 2017 Iza Łabudzka

Informacja dotycząca rekrutacji

Z uwagi na wprowadzanie reformy edukacji, rekrutacja na rok szkolny 2017/2018 do oddziałów przedszkolnych
odbędzie się w terminie późniejszym niż zazwyczaj.

Zgodnie z nowymi przepisami do 15 kwietnia będą ogłoszone terminy rekrutacji i lokalne kryteria rekrutacyjne.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information