Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Dane do przelewów

Opublikowano: piątek, 19 wrzesień 2014 Iza Łabudzka

Opłatę za pobyt dziecka w przedszkolu regulować należy za pośrednictwemkonta bankowego:

Miejskie Przedszkole nr2

ul. Sosnowa 17

05-420 Józefów

nr 40 8023 0009 2001 0008 6903 0003

W tytule należy umieścić imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information