Promocja przedszkola

Opublikowano: poniedziałek, 10, luty 2014 Iza Łabudzka

Integracji i promowaniu naszej placówki ze środowiskiem służą następujące działania:

• Organizowanie imprez dla dzieci i ich rodziców oraz mieszkańców i dzieci Józefowa (kiermasze świąteczne, pikniki rodzinne)
  • promowanie przedszkola w gazetce Józefowa
  • udział dzieci w różnego rodzaju konkursach
  • wydawanie pisemka "Czytadełko przedszkola"
  • folder przedszkola
  • "Otwarte dni" i serdeczna atmosfera dla dzieci i rodziców, którzy chcą oddać pociechy do naszego przedszkola - organizowanie spotkań adaptacyjnych
  • promowanie przedszkola i aktualności w internecie

Przedszkole organizuje swoją działalność w sposób dostosowany do potrzeb i możliwości rozwojowych dziecka w kontakcie z rodzicami i środowiskiem społeczno - przyrodniczym.