Promocja przedszkola

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka

Integracji i promowaniu naszej placówki ze środowiskiem służą następujące działania:

• organizowanie imprez dla dzieci i ich rodziców oraz mieszkańców i dzieci Józefowa (kiermasze świąteczne, pikniki rodzinne, przedstawienia teatralne)
  • promowanie przedszkola w gazetce Józefowa
  • udział dnaszych wychowank wychowanków w różnego rodzaju konkursach
  • wydawanie pisemka "Czytadełko przedszkola"
  • folder przedszkola
  • organizowanie dni otwartych
  • organizowanie dni adaptacyjncych dla dzieci i rodziców rozpoczynających edukację w naszej placówce
  • promowanie przedszkola w Internecie (strona internetowa i funpage na facbooku)

Przedszkole organizuje swoją działalność w sposób dostosowany do potrzeb i możliwości rozwojowych dziecka w kontakcie z rodzicami i środowiskiem społeczno - przyrodniczym.