Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Główne cele przedszkola

Opublikowano: poniedziałek, 10, luty 2014 Iza Łabudzka

Budowanie klimatu sprzyjającego wszechstronnemu rozwojowi psychofizycznemu dziecka. Angażowanie i pozyskiwanie rodziców, środowiska lokalnego do udziału w życiu przedszkola

Przedszkole wobec rodziców pełni rolę wspomagającą i integrującą działania wychowawcze. Dostarczamy wiedzy pedagogicznej i uwrażliwiamy na potrzeby i możliwości dzieci.

W pracę na rzecz przedszkola zaangażowany jest cały personel pedagogiczny i administracyjno- usługowy oraz rodzice. Efektem tej współpracy jest przedszkole, w którym nasi podopieczni czują się ważni, bezpieczni i przychodzą do nas z radością.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information