Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Elfy"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Elfy” 5 -latki
Nauczycielki:
Justyna Rokicka
Katarzyna Drabarek
 Katarzyna Zawadka

 

Jesteśmy grupą sześciolatków, najstarszą w przedszkolu! Nasza drużyna składa się z 7 chłopców i 10 dziewczynek. Choć bawimy się wspólnie od września, znamy się coraz lepiej i nawiązujemy nowe przyjaźnie. To już ostatni rok w przedszkolu i zamierzamy go wykorzystać na wspólne zabawy i poszerzanie wiedzy, rozwijanie swoich umiejętności. Przed nami bowiem ważne wyzwanie - świat liter i liczb i przygotowanie do pierwszej klasy. We wspólnej zabawie towarzyszyć nam będą dwie Panie Kasie i Pani Justyna, pomaga nam również Pani Monika. Chętnie tworzymy konstrukcje z klocków, z chęcią uczymy się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubimy zabawy ruchowe i w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi i dodatkowymi, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Jesteśmy grupą integracyjną, uczymy się jak pomagać i wspierać innych, na nas można zawsze liczyć!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information