Grupa "Elfy"

Justyna Rokicka
Katarzyna Drabarek
 Katarzyna Zawadka

Jesteśmy grupą sześciolatków, najstarszą w przedszkolu! Nasza drużyna składa się z 7 chłopców i 10 dziewczynek. Choć bawimy się wspólnie od września, znamy się coraz lepiej i nawiązujemy nowe przyjaźnie. To już ostatni rok w przedszkolu i zamierzamy go wykorzystać na wspólne zabawy i poszerzanie wiedzy, rozwijanie swoich umiejętności. Przed nami bowiem ważne wyzwanie - świat liter i liczb i przygotowanie do pierwszej klasy. We wspólnej zabawie towarzyszyć nam będą dwie Panie Kasie i Pani Justyna, pomaga nam również Pani Monika. Chętnie tworzymy konstrukcje z klocków, z chęcią uczymy się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubimy zabawy ruchowe i w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi i dodatkowymi, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Jesteśmy grupą integracyjną, uczymy się jak pomagać i wspierać innych, na nas można zawsze liczyć!