Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Kreciki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Kreciki” 4-latki
Nauczycielki:
Joanna Lesicka
Agnieszka Tywonek

 

 

Witajcie! Nazywamy się Kreciki. Mamy już 4 lata i chodzimy drugi rok do przedszkola. Nasze Panie często nas chwalą i nazywają "zuchami", bo jesteśmy coraz bardziej samodzielni. Bardzo lubimy zajęcia ruchowe, plastyczne oraz zabawy w naszym ogrodzie przedszkolnym. Staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy. Jesteśmy pomocni względem innych dzieci i względem Pań. W tym roku zaczęliśmy pełnić ważną funkcję w grupie - mamy okazję wykazywać się odpowiedzialnością i dawać dobry przykład jako dyżurni. Zawsze możemy liczyć na nasze Panie - Panią Asię, Agnieszkę i Bożenkę, a kiedy nam smutno i źle - przytulić się do nich!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information