Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Kreciki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Kreciki” 5-latki
 
Nauczycielki:
Joanna Lesicka
Iwona Ciebiera

kret 1404080424 img

 

 

Nazywamy się Kreciki i to nasz trzeci rok w przedszkolu. Jest wśród nas 11 dziewczynek i 14 chłopców. Dobrze się już znamy i bardzo lubimy. Jesteśmy weseli i pełni energii. Ciekawią nas zajęcia plastyczne, zabawy konstrukcyjne i muzyczne, ale najbardziej lubimy zabawy ruchowe na placu zabaw. Po zajęciach i zabawie chętnie odpoczywamy słuchając książek i muzyki. Jako najstarsza grupa dzieci w budynku przy ul.Wyszyńskiego staramy się pomagać młodszym i dawać im dobry przykład.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information