Grupa "Kreciki"

Joanna Lesicka
Iwona Ciebiera

kret 1404080424 img

Nazywamy się Kreciki i to nasz trzeci rok w przedszkolu. Jest wśród nas 11 dziewczynek i 14 chłopców. Dobrze się już znamy i bardzo lubimy. Jesteśmy weseli i pełni energii. Ciekawią nas zajęcia plastyczne, zabawy konstrukcyjne i muzyczne, ale najbardziej lubimy zabawy ruchowe na placu zabaw. Po zajęciach i zabawie chętnie odpoczywamy słuchając książek i muzyki. Jako najstarsza grupa dzieci w budynku przy ul.Wyszyńskiego staramy się pomagać młodszym i dawać im dobry przykład.