Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Kreciki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Kreciki” 3-latki
Nauczycielki:
Martyna Jankowska
Monika Sobczyk

 

 

Jesteśmy Kreciki, jeszcze trudno nam rozstać się z rodzicami i smutno bez mamy, ale potrafimy się wspólnie bawić i skupić uwagę na zajęciach. Lubimy śpiewać, tańczyć, recytujemy wiersze, rysujemy, malujemy. Uczymy się zgodnego życia w grupie, dzielenia się zabawkami i pomagania sobie wzajemnie, a wspierają nas w tym nauczycielki: p. Martyna Jankowska i  p. Monika Sobczyk, pomoc nauczyciela - p. Zofia Galikowska  i p. Ewa Piasecka - woźna. Czasem jest u nas gwar, gdy chłopcy biegają po sali z samolotami zbudowanymi w klocków. Czasem wspólnie gotujemy w kuchni dla lalek, a innym razem w ciszy i w skupieniu kolorujemy rysunki przy stolikach. Codziennie świetnie się bawimy. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information