Grupa "Kreciki"

Nauczycielki:
Joanna Lesicka
Agnieszka Tywonek

Witajcie! Nazywamy się Kreciki. Mamy już 4 lata i chodzimy drugi rok do przedszkola. Nasze Panie często nas chwalą i nazywają "zuchami", bo jesteśmy coraz bardziej samodzielni. Bardzo lubimy zajęcia ruchowe, plastyczne oraz zabawy w naszym ogrodzie przedszkolnym. Staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy. Jesteśmy pomocni względem innych dzieci i względem Pań. W tym roku zaczęliśmy pełnić ważną funkcję w grupie - mamy okazję wykazywać się odpowiedzialnością i dawać dobry przykład jako dyżurni. Zawsze możemy liczyć na nasze Panie - Panią Asię, Agnieszkę i Bożenkę, a kiedy nam smutno i źle - przytulić się do nich!