Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Krasnale"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka

Grupa "Krasnale" 3-latki

Nauczycielki:

Małgorzata Bardońska

Honorata Barej 

Kiedy słońce świeci i gdy deszczyk pada

Idzie do przedszkola maluchów gromada

Krasnale to my, tak się nazywamy

Dobrze się tu bawimy, fajne panie mamy

Jesteśmy już dzielni, wcale nie płaczemy

I do naszego przedszkola w podskokach biegniemy

Krasnale to grupa 3 - latków. To nasz pierwszy rok w przedszkolu, dlatego wszystko jest dla nas nowe i ciekawe. Chociaż ciężko się czasem rano rozstać z rodzicami, to stajemy się coraz bardziej samodzielni. Jesteśmy pogodnymi i uśmiechniętymi maluszkami, chętnymi do wspólnych zabaw i tańców. Każdego dnia dowiadujemy się czegoś nowego, a w razie problemów zawsze możemy liczyć na pomoc pań z grupy; p. Małgosi i p. Honoraty. Troszczy się także o nas pani Marylka, a o porządek dba pani Anita.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information