Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Krasnale"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka

Grupa "Krasnale" 4-latki
Nauczycielki:
Małgorzata Bardońska
Sylwia Hysek 

 

"W tym przedszkolu zero smutków
Za to mnóstwo krasnoludków
Bawią się w nim doskonale
Bo to miejsce pełne zalet
Wszystkie buzie uśmiech mają
To się uczą, to brykają
Jeśli słonko jasno świeci
Na podwórku bawią dzieci
Jeśli niebo deszczem siąpi
Zabaw w środku się nie skąpi
Jest opieka odlotowa
Taka wprost…. krasnoludkowa
Takie właśnie jest przedszkole
Do którego chodzić wolę:)"

Jesteśmy grupą 4-latków, znamy się już od roku i bardzo się cieszymy, że nie jesteśmy już maluchami! Lubimy się wesoło bawić, ale także poznawać otaczający nas świat. Chętnie śpiewamy, malujemy i tańczymy. Jesteśmy zgraną, rozbrykaną pełną energii grupą.
Ponieważ jesteśmy już starsi mamy więcej nowych aktywności i obowiązków, dzięki czemu uczymy się samodzielności. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki.
Możemy zawsze liczyć na pomoc i wsparcie naszych pań; pani Małgosi, Sylwii i Ewy.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information