Grupa "Krasnale"

Nauczycielki:
Małgorzata Bardońska
Sylwia Hysek

"W tym przedszkolu zero smutków
Za to mnóstwo krasnoludków
Bawią się w nim doskonale
Bo to miejsce pełne zalet
Wszystkie buzie uśmiech mają
To się uczą, to brykają
Jeśli słonko jasno świeci
Na podwórku bawią dzieci
Jeśli niebo deszczem siąpi
Zabaw w środku się nie skąpi
Jest opieka odlotowa
Taka wprost…. krasnoludkowa
Takie właśnie jest przedszkole
Do którego chodzić wolę:)"

Jesteśmy grupą 4-latków, znamy się już od roku i bardzo się cieszymy, że nie jesteśmy już maluchami! Lubimy się wesoło bawić, ale także poznawać otaczający nas świat. Chętnie śpiewamy, malujemy i tańczymy. Jesteśmy zgraną, rozbrykaną pełną energii grupą.
Ponieważ jesteśmy już starsi mamy więcej nowych aktywności i obowiązków, dzięki czemu uczymy się samodzielności. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki.
Możemy zawsze liczyć na pomoc i wsparcie naszych pań; pani Małgosi, Sylwii i Ewy.