Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Pszczółki"

Opublikowano: wtorek, 03 wrzesień 2019 Lidia Poszalska

Grupa "Pszczółki" 3-latki

Nauczycielki:

Lidia Poszalska

Aleksandra Sadłowska

 

da2551d47b8ae00fa7beb583bff53236

Już od września każda pszczoła

chętnie frunie do przedszkola.

Żadna nigdy nie próżnuje,

w sali cały czas pracuje.

Śpiewa, tańczy i rysuje

łąkę z kwiatów namaluje.

Każda pszczółka wie co zdrowie,

więc o miodzie Wam opowie.

Na śniadanie, podwieczorek

zawsze dobry ma humorek.

Pani Zosia, Lidka, Ola

co dzień wita je w przedszkolu.

Gdy w sali porządek to p. Aldona

krząta się bardzo zadowolona.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information