Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Sówki"

Opublikowano: wtorek, 02 październik 2018 Iza Łabudzka

Grupa „Sówki” 4- latki
Nauczycielki:
Karolina Trzepałka
Monika Sobczyk7ba89eb5658161e496cbbdfff3a6e63b sites

Nasza grupa to super dzieciaki! Większość z nas skończyła już 4 lata i wspaniale spędzamy tu razem czas. Jesteśmy bardzo odważni i tworzymy zgraną grupę. Najbardziej podobają nam się zajęcia ruchowe, plastyczne, rytmiczne i zabawy na placu zabaw. Przez cały czas uczymy się samodzielności i wychodzi nam już coraz lepiej. Wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający nas świat. W przedszkolu czujemy się bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information