Grupa "Biedronki"

Nauczycielki:
Sylwia Gładysz
Juranda Kalita

,,Biedronki " to 20 dzieci 5- letnich i 2 dzieci 6 - letnich, wśród których jest 7 dziewczynek i 15 chłopców.
To najstarsza grupa w budynku przy ul. Wyspiańskiego. Jesteśmy świetnymi dzieciakami, ciekawymi świata i interesującymi się wszystkim co nas otacza. Najbardziej lubimy spędzać czas na wspólnej zabawie. W tym roku dużo się uczymy, a podczas zajęć staramy się skupiać uwagę, aby poznać wiele nowych i ciekawych rzeczy. Bardzo lubimy tańczyć, śpiewać, rysować i malować, ale najchętniej bawimy się na placu przedszkolnym, gimnastykujemy i uczestniczymy w zabawach muzyczno-ruchowych, które pozwalają nam rozładować pokłady energii.