Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Biedronki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Biedronki” 5 - latki
Nauczycielki:
Sylwia Gładysz
Juranda Kalita
 
 

 

 ,,Biedronki " to 20 dzieci 5- letnich i 2 dzieci 6 - letnich, wśród których jest 7 dziewczynek i 15 chłopców. 
To najstarsza grupa w budynku przy ul. Wyspiańskiego. Jesteśmy świetnymi dzieciakami, ciekawymi świata i interesującymi się wszystkim co nas otacza. Najbardziej lubimy spędzać czas na wspólnej zabawie. W tym roku dużo się uczymy, a podczas zajęć staramy się skupiać uwagę, aby poznać wiele nowych i ciekawych rzeczy. Bardzo lubimy tańczyć, śpiewać, rysować i malować, ale najchętniej bawimy się na placu przedszkolnym, gimnastykujemy i uczestniczymy w zabawach muzyczno-ruchowych, które pozwalają nam rozładować pokłady energii.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information