Grupa "Biedronki"

Nauczycielki:
Sylwia Gładysz
Juranda Kalita

Grupa Biedronki to 23 dzieci 4-letnich i 2 dzieci 3-letnich, wśród których jest 7 dziewczynek i 18 chłopców. Grupę prowadzą dwie nauczycielki: Juranda Kalita i Sylwia Gładysz.

Jesteśmy grupą ciekawą świata i interesującą się wszystkim co nas otacza. Lubimy spędzać czas na wspólnej zabawie. Podczas zajęć staramy się skupiać uwagę, aby poznać wiele ciekawych rzeczy. Bardzo lubimy uczyć się tańczyć, śpiewać, rysować i malować. Jednak najbardziej lubimy zabawy na placu przedszkolnym oraz gimnastykę i zabawy muzyczno-ruchowe, które pozwalają nam rozładować pokłady energii.