Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Biedronki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Biedronki” 4 - latki
Nauczycielki:
Sylwia Gładysz
Juranda Kalita
 

 

Grupa Biedronki to 23 dzieci 4-letnich i 2 dzieci 3-letnich, wśród których jest 7 dziewczynek i 18 chłopców. Grupę prowadzą dwie nauczycielki: Juranda Kalita i Sylwia Gładysz.

Jesteśmy grupą ciekawą świata i interesującą się wszystkim co nas otacza. Lubimy spędzać czas na wspólnej zabawie. Podczas zajęć staramy się skupiać uwagę, aby poznać wiele ciekawych rzeczy. Bardzo lubimy uczyć się tańczyć, śpiewać, rysować i malować. Jednak najbardziej lubimy zabawy na placu przedszkolnym oraz gimnastykę i zabawy muzyczno-ruchowe, które pozwalają nam rozładować pokłady energii.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information