Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Kubusie Puchatki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Kubusie Puchatki” 3-latki
Nauczycielki:
Iwona Ciebiera
Anna  Nojek

 

Kubusie Puchatki to czterolatki. Jest nas dwadzieścia pięcioro. Grupę prowadzą Pani Ania i Pani Iwona. Pomaga nam Pani Bogusia i Pani Basia. 

Kubusie Puchatki są żywiołową i pełną energii grupą. Są aktywne podczas zajęć, zgodnie się bawią i współdziałają z innymi. Potrafią być samodzielne i wiedzą jak kulturalnie zachowywać się przy stole. Kubusie są sprawne ruchowo i lubią zabawy na swieżym powietrzu. Umieją pięknie śpiewać i chętnie uczestniczą w zajęciach muzycznych. Przyjemność sprawia im działalność plastyczna - sprawnie posługują się przyborami do rysowania i malowania, tworząc niepowtarzalne , pełne wyrazu prace. Chętnie opowiadają o swoich doświadczeniach a ich wypowiedzi są coraz bardziej rozbudowane. Bawiąc sie i pracując Kubusie pamiętają o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Wiedzą też jak powinny zachowywać się na drodze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information