Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Kubusie Puchatki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Kubusie Puchatki” 5-latki
Nauczycielki:
Iwona Ciebiera
Anna  Nojek

 

Kubusie Puchatki to fajne pięciolatki!
Wszyscy do przedszkola uczęszczają
I bardzo sobie pomagają.
Mają pomysłów wiele, 
A w ich realizacji pomagają im przyjaciele.
Dobry humor co dzień mają
I swoich przyjaciół na przyjęcia zapraszają.
Po zabawie gdy są zmęczeni,
Leżą w kocach zanurzeni.
Po brzuszkach się poklepują
I dobrego podwieczorku oczekują. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information