Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Żabki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Żabki” 5 -latki
Nauczycielki:
Justyna Sękulska
Anna Gajger

Nasza grupa to starsze przedszkolaki, bo uczęszczamy do przedszkola już 3 rok. Od września zaszły u nas zmiany – przenieśliśmy się do innej sali i mamy dwie nowe panie wychowawczynie: panią Justynę Sękulską i panią Annę Gajgier.
Jesteśmy radośni, pełni energii i wciąż chcemy się uczyć czegoś nowego. Bardzo lubimy zabawy w detektywa, ćwiczenia spostrzegawczości oraz zabawy muzyczno – ruchowe. Interesują nas wszelkie zmiany w przyrodzie i w najbliższym otoczeniu. Ruch i działanie to nasza dewiza.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information