Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Żabki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Żabki” 3 -latki
Nauczycielki:
Justyna Sękulska
Honorata Barej
 

My dzieci z grupy Żabki, dopiero rozpoczęliśmy przygodę z przedszkolem. Choć mamy dopiero 3 lata, to jesteśmy bardzo ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Poznaliśmy już trochę nasze przedszkole, panie i rówieśników i bardzo nam się tu podoba. Podczas zajęć dowiadujemy się wiele ciekawych rzeczy. Lubimy tańczyć, śpiewać, rysować i wspólnie się bawić. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu zabaw oraz spacery na świeżym powietrzu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami chętnie odpoczywamy na leżaczkach słuchając muzyki relaksacyjnej. Bardzo lubimy bajki i opowiadania czytane przez naszą panią i rodziców. Przedszkole to nasz drugi dom. Czujemy się tu bezpiecznie i swobodnie. U nas nikt się nie nudzi i nie marudzi.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information