Grupa "Żabki"

Nauczycielki:
Justyna Sękulska
Honorata Barej

My dzieci z grupy Żabki, dopiero rozpoczęliśmy przygodę z przedszkolem. Choć mamy dopiero 3 lata, to jesteśmy bardzo ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Poznaliśmy już trochę nasze przedszkole, panie i rówieśników i bardzo nam się tu podoba. Podczas zajęć dowiadujemy się wiele ciekawych rzeczy. Lubimy tańczyć, śpiewać, rysować i wspólnie się bawić. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu zabaw oraz spacery na świeżym powietrzu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami chętnie odpoczywamy na leżaczkach słuchając muzyki relaksacyjnej. Bardzo lubimy bajki i opowiadania czytane przez naszą panią i rodziców. Przedszkole to nasz drugi dom. Czujemy się tu bezpiecznie i swobodnie. U nas nikt się nie nudzi i nie marudzi.