Grupa "Żabki"

Nauczycielki:
Justyna Sękulska
Anna Gajger

Nasza grupa to starsze przedszkolaki, bo uczęszczamy do przedszkola już 3 rok. Od września zaszły u nas zmiany – przenieśliśmy się do innej sali i mamy dwie nowe panie wychowawczynie: panią Justynę Sękulską i panią Annę Gajgier.
Jesteśmy radośni, pełni energii i wciąż chcemy się uczyć czegoś nowego. Bardzo lubimy zabawy w detektywa, ćwiczenia spostrzegawczości oraz zabawy muzyczno – ruchowe. Interesują nas wszelkie zmiany w przyrodzie i w najbliższym otoczeniu. Ruch i działanie to nasza dewiza.