Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Żabki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
 
Grupa „Żabki” 4 -latki
 
Nauczycielki:
Justyna Sękulska
Juranda Kalita

69dba2b4bb81d3eaab64deae32058d26

My dzieci z grupy Żabki, choć mamy dopiero 4 lata, to jesteśmy bardzo ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Podczas zajęć dowiadujemy się wiele ciekawych rzeczy. Lubimy tańczyć, śpiewać, rysować i wspólnie się bawić. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu zabaw oraz spacery na świeżym powietrzu. Bardzo lubimy bajki i opowiadania czytane przez naszą panią i rodziców. Przedszkole to nasz drugi dom. Czujemy się tu bezpiecznie i swobodnie. U nas nikt się nie nudzi i nie marudzi.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information