Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Jeżyki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Jeżyki” 4-5 - latki
Nauczycielki:
Iwona Krogulec
Marzena Jaworska
 

24638187 kreskówki jeż z jabłkiem na białym

 

 Witajcie! To my Jeżyki. Jest nas 25 i jesteśmy grupą zróżnicowaną wiekowo: 17 z nas ma 5 lat, a 8 ma 4 lata. Część z nas chodzi do przedszkola drugi rok, a część dołączyła do nas po raz pierwszy, ale to nam w niczym nie przeszkadza. Jesteśmy bardzo fajną, zgraną paczką. My, starsi jeże, zaopiekowaliśmy się młodszymi jeżykami i jest nam tu wszystkim dobrze. Wszyscy się wspieramy i uczymy samodzielności. Jesteśmy ciekawi świata i zadajemy mnóstwo pytań. Nigdy nie mamy dość śpiewów, tańca, rysowania, zabaw, książek, malowania. Wiemy jak trzeba się zachować, kiedy prosić i dziękować.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information