Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Jeżyki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Jeżyki” 4-5 - latki
Nauczycielki:
Iwona Krogulec
Paulina Ostasiewicz

24638187 kreskówki jeż z jabłkiem na białym

 

Witajcie! To my Jeżyki. Jesteśmy nową grupą w przedszkolu i jest nas 21. Choć wiekowo jesteśmy zróżnicowani, bo 7 z nas ma 5 lat, a 14 ma 4 lata, to i tak jesteśmy zgraną paczką. Na początku trudno było nam rozstać się z naszymi Rodzicami, ale teraz z uśmiechem i odwagą wchodzimy do sali, bo wiemy, że tam czekają na nas nasze panie - pani Iwona Krogulec i pani Paulina Ostasiewicz. One zawsze chętnie przytulą i coś ciekawego zaproponują, bo jak wiecie:

 „Mały jeżyk to jest ktoś

Jeżyk nigdy nie ma dość

Śpiewów, tańca, rysowania

Zabaw, książek, malowania

Wie jak trzeba się zachować

Kiedy prosić lub dziękować”

O porządek w naszej sali dba pani Iwona Dąbała, która jest zawsze uśmiechnięta i otwarta na pomoc każdemu z nas.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information