Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Tygryski"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Tygryski” 5-latki
Nauczycielki:
Anna Dużyńska
Agnieszka Tywonek
 

Tygryski to dzieci zgrana paka 

Dzień zaczynamy od buziaka

Potem nam szybko dzionek upływa

Nikt tutaj nigdy nie nudzi się chyba

Zabawa, rysunki, liczenie i ruch

Do domu powraca uśmiechnięty zuch.


Grupa TYGRYSKI to pięciolatki. Jesteśmy ze sobą już trzeci rok. W naszej grupie jest 16 dziewczynek i 9 chłopców. Od tego roku mamy nowe panie nauczycielki: panią Anię i panią Agnieszkę. O porządek w naszej sali dba pani Agnieszka. Bardzo lubimy zajęcia plastyczne, chętnie śpiewamy i tańczymy, słuchamy bajek i opowiadań. Dużo liczymy i rysujemy, aby każdy był świetnie przygotowany do dalszej nauki. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information