Grupa "Motylki"

Katarzyna Drabarek
Justyna Rokicka

motylek4

Motylki to najstarsza grupa w przedszkolu. Przed dziećmi stoi ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb. Dzieci będą poszerzać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności.

W grupie jest 12 dziewczynek i 8 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola.  Są pogodne, otwarte, ciekawe i chętnie uczą się zasad zgodnego współdziałania w grupie.

Bardzo lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi i spacerami.

Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom.