Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Motylki"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Motylki” 5 - latki
Nauczycielki:
Justyna Równicka
Katarzyna Drabarek
Izabela Łabudzka
 

motylek4

Nazywamy się Motylki i to jest nasz trzeci rok w przedszkolu. Jest wśród nas 8 dziewczynek i 11 chłopców. Jesteśmy grupą interacyjną. Wszyscy razem zgodnie uczymy się i pracujemy pod okiem naszych pań - pani Justyny, Kasi i Izy. O porządek w naszej sali dba pani Aldona.

Jak wszystkie dzieci bardzo lubimy się bawić, chętnie przebywamy w ogrodzie przedszkolnym. Dzięki naszym paniom każdego dnia uczymy się czegoś nowego i zdobywamy nowe umiejętności. Razem śpiewamy, tańczymy, słuchamy wierszy i opowiadań, malujemy, rysujemy, wycinamy, składamy, budujemy... Czas spędzony w przedszkolu nigdy nam się nie dłuży, bo zawsze dzieje się tu coś ciekawego. Tym bardziej, że spędzamy go razem, wśród kolegów i koleżanek.

 My Motylki wiemy, że prawdziwy przedszkolak, nie tylko wiele wie i umie, ale też jest kulturalny i serdeczny dla innych. Dlatego staramy się pomagać mniejszym i słabszym od siebie. Każdy z nas jest inny, wśród nas są też dzieci niepełnosprawne, ale każdy z nas jest tak samo ważny, więc szanujemy się nawzajem.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information