Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa "Zuchy"

Opublikowano: poniedziałek, 10 luty 2014 Iza Łabudzka
Grupa „Zuchy” 5-latki
Nauczycielki:
Karolina Trzepałka
Joanna Lesicka

 

 

 

„Przygotował zuch dwie nogi do dalekiej, długiej drogi.
Nóżka lewa, nóżka prawa, dla nas zuchów to zabawa!

Idzie zuch! Wicher dmucha! I do tyłu ciągnie zucha .....
Ale zuch się nie przejmuje i do przodu maszeruje.”

 

Zuchy to dzieci 5-letnie, wśród których jest 14 dziewczynek i 9 chłopców. W grupie pracują dwie nauczycielki: p. Karolina Trzepałka i p. Joanna Lesicka. Jesteśmy ciekawi świata, interesujemy się wszystkim co nas otacza. Lubimy spędzać czas na wspólnej zabawie. Podczas zajęć staramy się skupiać uwagę, aby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Bardzo lubimy się uczyć, tańczyć, śpiewać, rysować, malować. Ale najbardziej lubimy zabawy na placu zabaw, zabawy muzyczno-ruchowe, które pozwalają nam rozładować pokłady energii.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies". Wiecej informacji w naszej Polityce Cookies.

  
EU Cookie Directive Module Information