Konkurs "Radosne przedszkole" - III edycja

Opublikowano: poniedziałek, 26 październik 2015 Iza Łabudzka

Fotolia 49265378 S editZ przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu ogłoszonego przez Studium Prawa Europejskiego „Radosne Przedszkole”. Koordynatorem konkursu jest jedna z nauczycielek - Pani Honorata Barej.

Konkurs trwał będzie w okresie: od 21 września 2015 r. do 21 marca 2016 r. Celem konkursu jest: udoskonalenie i usprawnienie procesu dydaktycznego, wszechstronny rozwój dzieci, rozwijanie kreatywności dzieci poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań, integracja poprzez wspólną zabawę i naukę.

Przedszkola, które wykonają zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymają tytuły „Radosne przedszkole” i dyplomy honorowe.