Witamy w przedszkolu!

Opublikowano: wtorek, 01 wrzesień 2015 Iza Łabudzka

4Lato ma się ku końcowi, a w głowach na pewno pełno wakacyjnych wspomnień. Czas rozpocząc nowy rok przedszkolny. Z uśmiechem witamy wszystkie dzieci. Szczegolnie miło nam powitać maluszki, które dopiero zaczynają swoją przedszkolną przygodę.

Życzymy Wszystkim przedszkolakom aby były odważne, ciekawe świata, samodzielne i radosne. Niech te najbliższe dziesięć miesięcy będzie niezapomnianą przygodą, pełną niesamowitych odkryć i wesołej, wspólnej zabawy i nauki.