Występy cyrkowe z okazji Dnia Dziecka

Opublikowano: piątek, 12 czerwiec 2015 Iza Łabudzka

W naszym przedszkolu jak co roku bardzo radośnie obchodziliśmy najważniejszy dzień w roku - DZIEŃ DZIECKA!!!

Niespodziankę dla wszystkich dzieci przygotowały panie nauczycielki. W tym roku wcieliły się w role artystów cyrkowych. Ku ogromnemu zaskoczeniu i radości dzieci do przedszkola przyjechał... najprawdziwszy cyrk! Przy rytmach wesołej muzyki na scenę wkroczyli clowni, siłacze, akrobatka, gimnastyczki, treserka z pieskiem, żongler i akrobatka na monocyklu oraz lew i jego treser. W roli żonglera i akrobatki na monocyklu wystąpili niezwykle utalentowani gimnazjaliści. Przedszkolaki były oszołomione profesjonalnym występem. Z uwagą przyglądały się artystom, z zaskoczeniem rozpoznając w nich swoje panie.

To wspaniałe artystyczne wydarzenie sprawiło wiele radości dzieciom i paniom nauczycielkom. Pomysłowość artystów ich zabawne występy wywołały gromki śmiech publiczności a unoszące się wszędzie bańki mydlane piski radości. Na zakończenie wszyscy - dzieci i artyści bawili sie wspólnie przy dźwiękach ulubionych dziecięcych przebojów. Miłą niespodzianką było 300 balonów które udekorowały nasz przedszkolny cyrk, zwłaszcza że każde z dzieci wybrało sobie jeden na pamiątkę. Smakowały też słodkie lizaki których w takim dniu nie może zabraknąć żadnemu dziecku.

Jeszcze raz, życzymy wszystkim naszym przedszkolakom wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka :).