Nasze przedszkole w międzynarodowych projektach

Opublikowano: poniedziałek, 22 grudzień 2014 Iza Łabudzka

Informujemy, że nasze przedszkole zakwalifikowało się do udziału w dwóch międzynarodowych projektach edukacyjnych:

UNICEF – WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA.

Projekt ma na celu:

Kształtowanie wśród dzieci postawy tolerancji i otwartości na inne kulturyPokazanie, ze pomaganie może być nie tylko pożyteczne ale i przyjemneZebranie środków na ratowanie życia dzieci w Sudanie Południowym

DZIECIŃSTWO BEZ PRÓCHNICY

– projekt współfinansowany przez Ministerstwo Zdrowia i Szwajcarie w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Celem projektu jest :

Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej

W związku z rejestracją do projektu konieczne jest jak najszybsze wypełnienie przez Rodziców indywidualnych formularzy zgłoszeniowych dostępnych u nauczycieli w grupach.