Teatrzyk kukiełkowy

Opublikowano: poniedziałek, 16 grudzień 2019 Lidia Poszalska

teatrzyk1

teatrzyk2

W poniedziałek, 16 grudnia, wszystkie dzieci obejrzały teatrzyk kukiełkowy pt. „Jaś i Małgosia” w wykonaniu animatora- p. Artura z teatru „Czar Bajek”. Małych widzów zachwyciła poruszająca opowieść kochającego się rodzeństwa, barwna scenografia oraz kukiełki przedstawiające bohaterów dobrze wszystkim znanej opowieści.

Bajka przypomniała dzieciom, jak ważne są ponadczasowe wartości tj. miłość, opiekuńczość i braterstwo, a także zachowanie ostrożności w kontaktach z nieznajomymi. Spontaniczne i żywe reakcje przedszkolaków były dowodem na to, że teatrzyk bardzo się podobał.