Spotkanie z Mikołajem

Opublikowano: czwartek, 05 grudzień 2019 Lidia Poszalska

bal3bal1

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każde dziecko z prezentów się cieszy….”

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. W minioną środę  odwiedził nas długo wyczekiwany gość, który nie zapomniał o podarunkach dla wszystkich przedszkolaków.

Tego dnia dzieci obejrzały również tematyczne przedstawienie, dzięki któremu poznały zwyczaje świąteczne z różnych zakątków świata. Wszystkie buzie były tego dnia uśmiechnięte.