Dzień Pluszowego Misia na Wyszyńskiego 2019

misie13

misie14

"Pokochaj pluszowego Misia,

on przyjacielem dzieci jest..."

25 listopada przedszkolaki z budynku przy ul. Wyszyńskiego uroczyście obchodziły ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

Nauczycielki przygotowały przedstawienie teatralne pt. "Miś Teddy idzie do lekarza", w którym aktywnie uczestniczyły dzieci.

Razem z Pluszakami dzieci wzięły również udział w zabawach muzyczno-ruchowych, tańcach, pląsach.

Nie obyło się bez misiowych niespodzianek oraz słodkiego co nieco.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1/16/1f60a.png");">😊 "Na deser" był seans bajkowy wyświetlany na dużym ekranie projekcyjnym.