Dzień Pluszowego Misia na Sosnowej 2019

Opublikowano: wtorek, 26 listopad 2019 Lidia Poszalska

misie

misie7

Tradycją już jest, że nasze przedszkole 25 listopada obchodzi Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w przedszkolu przy ul. Sosnowej odbył się koncert, podczas którego dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki o misiu.

Grupa Żabki wystąpiła jako pierwsza z wierszem Cz. Janczarskiego "Naprawiamy misia", najmłodsze przedszkolaki - Pszczółki zaśpiewały piosenkę pt. "Miś jest czysty", Sówki wykonały utwór pt. "Śpiące misie" a krasnale "Pokochaj pluszowego misia", występy zakończyła grupa Motylki wierszem I. Pietruchy pt. "Na misiowe urodziny". Podczas uroczystości dzieci poznały historię Pluszowego Misia, brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych i tańczyły w rytm wesołych, misiowych przebojów. Koncert podobał się wszystkim, zarówno solenizantom - misiom jak i dzieciom.