Próbna ewakuacja 2019

Opublikowano: piątek, 27 wrzesień 2019 Lidia Poszalska
ewakuacja 2
W trosce o bezpieczeństwo dzieci w naszym przedszkolu w dniu 25.09.2019 r. została przeprowadzona próbna ewakuacja przeciwpożarowa.

Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia pozbawionych elementów paniki. Zapoznanie personelu i dzieci z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku. Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwali Panowie Strażacy.

ewakuacja