Dzień Przedszkolaka na Sosnowej

Opublikowano: niedziela, 22 wrzesień 2019 Lidia Poszalska

dzień przedszkolaka

W piątek 20.09.2019r. Motylki, Krasnale, Sówki, Żabki, a także Pszczółki obchodziły jakże ważny dla nich Dzień Przedszkolaka na Sportowo.

Starym zwyczajem dzieci złożyły uroczystą przysięgę, a następnie rozgrzały się przy aerobicu, który prowadziły panie Małgosia i Sylwia z Krasnali, oraz Justynka z Żabek. Kolejną częścią były konkurencje w parach t.j; taczka, rowerek, przeciąganie. Pojawiły się również zawody drużynowe; skoki na piłkach, wyścigi na wózeczkach, tunel. Dzieciom bardzo się podobały takie zawody, w końcu "w zdrowym ciele zdrowy duch" 🙂

Wszystkie przedszkolaki dostały także z okazji swojego święta upominek.