Opublikowano: czwartek, 13 czerwiec 2019 Iza Łabudzka

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Pracownikom i Rodzicom, którzy pomogli w zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego w naszym przedszkolu.SP184 podziekowania 300x172

Szczególne dziękuję kierujemy do tych z Paśtwa, którzy oobsługiwali poszczególne stoiska:

Rodzicom z grupy Sówek dziękujemy za loterię fantową,

Rodzicom z grupy Kubusiów za stoisko z owocami i napojami,

Rodzicom z grupy Jeżyków za stoisko z ciastami,

Rodzicom z grupy Krecików z stoisko z grochówką,

Rodzicom z grupy Żabek i Krasnali za stoisko z hod-dogami.

Dziękujemy również Rodzicom z grupy Żabek i Krasnali za przewiezienie i rozstawienie sceny, a aktorom z Przedszkolnego Teatru Rodzica za piękny występ.

Wszystkim z Państwu dziękujemy za dostarczenie fantów, słodyczy, napojów, owoców i innych produktów niezbędnych do przygotowania pikniku. Bez Państwa zaangażowania by się nie udało.