Dyżur wakacyjny

Opublikowano: piątek, 26 kwiecień 2019 Iza Łabudzka

Szanowni Rodzice!

Miejskie Przedszkole nr 2 w Józefowie przy ul. Sosnowej 17 w lipcu 2019 roku pełni dyżur wakacyjny.

Przedszkole dysponuje 150 miejscami.

Rodzice, którzy potrzebują skorzystać z usług przedszkola, proszeni są o wypełnienie „KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA NA DYŻUR WAKACYJNY” wraz z "KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ" i złożenie ich w gabinecie dyrektora przedszkola, przy ul. Sosnowej 17, w terminie od 6 do 17 maja 2019r. w godz. od 8.00 do 16.00.

Rodzice zapisujący dziecko na dyżur wakacyjny proszeni są o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM DYŻURU WAKACYJNEGO W MIEJSKIM PRZEDSZKOLU NR 2 W JÓZEFOWIE. Wszystkie dokumenty dotyczące dyżuru wakacyjnego, tj. regulamin i karta zgłoszenia, zamieszczone są na na naszej stronie w zakładce "pliki do pobrania"

Opłaty za żywienie i godziny w zakresie przekraczającym realizację podstawy programowej prosimy o przelewanie do 14.06.2019r. na konto:

Przedszkole Miejskie Nr 2

ul. Sosnowa 17, 05-420 Józefów

Nr konta: 40 8023 0009 2001 0008 6903 0003

Tytułem: imię i nazwisko dziecka , nazwa grupy/dyżur wakacyjny/

Wniesienie opłaty za wyżywienie w czasie dyżuru jest potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjny w przedszkolu!