Teatr Małego Aktora

Opublikowano: niedziela, 17 luty 2019 Iza Łabudzka

IMG 6778

Już po raz drugi nasze przedszkole organizowało Teatr Małego Aktora - wydarzenie skierowane głównie do dzieci w wieku przedszkolnym zamieszkujących nasze miasto. Impreza miała charakter otwarty dla gości spoza placówki.

W piątek, 15 lutego dzieci z grup Motylków i Krasnali wystąpiły na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Widzowie mogli obejrzeć dwa przedstawienia: "Rzepkę" i "Bajkę o dwóch czarodziejach". Przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności aktorskie i wokalne. Mimo tremy mali artyści poradzili sobie świetnie i zebrali gromkie brawa od publiczności. Być może będzie to początek ich aktorskiej przygody.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gosciom za obecność i aplauz. Szczególne podziękowania należą sie Dyrekcji i Pracownikom Miejskiego Ośrodka Kultury za pomoc w organizacji wydarzenia.