Bal na sto par!

Opublikowano: poniedziałek, 28 styczeń 2019 Iza Łabudzka

50268128 1819847528125730 2154265066352934912 nZa nami "Bal na sto par!". 16 stycznia wszystkie przedszkolaki spotkały się na wspólnej karnawałowej zabawie.

Największe emocje, jak zawsze, wzbudzały przebrania dzieci, które zgromadzeni z dumą prezentowali. Potem były wspólne tańce i zabawy. Odbyliśmy muzyczną wyprawę w kosmos oraz podróż przez morza i oceany jako piraci. Był też konkurs taneczny i zagadki słuchowe. A wszystko to w towarzystwie pary sympatycznych klaunów. Na koniec wszystkie grupy zapozowały do pamiątkowego zdjęcia.

Po zabawie troszkę zmęczeni, ale za to pełni wrażeń mogliśmy odpocząć w swoich salach. Ach - cóż to był za bal!