Urodziny Pluszowego Misia

Opublikowano: poniedziałek, 26 listopad 2018 Iza Łabudzka

46508990 258112428188079 6974926923340185600 n

W piątek, 23 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu urodziny Pluszowego Misia.

W każdym z budynków dzieci spotkały się na wspólnym świętowaniu. Oczywście głównymi bohaterami były ulubione zabawki - duże i całkiem małe, różowe i brązowe, wystrojone w kokardy i kaftaniki, Pluszowe Misie.

Dzieci razem z Misiami tańczyły i bawiły się w różnorodne zabawy muzyczno - ruchowe. Były zagadki muzyczne i quiz wiedzowy na temat życia niedźwiedzi. Samkosze mogli rozkoszować sie niedźwiedzim przysamkiem - miodem. Jak przystało na urodziny był też tort ze świeczkami - Mis kończył 116 lat! Życzylismy mu wszystkiego najlepszego i odśpiewalismy głośne i serdeczne "100 lat". W ramach prezentu zaś przedszkolaki wykonały dla Pluszowych Misiów portrety, które zawisły na tablicach grup w holach przedszkolnych.