Kubusie Puchatki na Pikniku Charytatywnym w Szkole Podstawowej Nr 3

Opublikowano: niedziela, 24 czerwiec 2018 Iza Łabudzka

34484320 1511188635658289 7497276606746984448 n

2 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, w Szkole Podstawowej Nr 3 został zorganizowany Charytatywny Piknik Rodzinny. W imprezie wzięły udział dzieci z naszego przedszkola, z grupy Kubusiów Puchatków. Wszystko po to, by pomóc wychowankom Interwencyjnego Osrodka Preadopcyjnego w Otwocku zajmującego się noworodkami i niemowlętami, które czasowo lub trwale pozbawione są opieki rodzicielskiej.

Podczas pinkiku przedszkolaki w ramach części artystycznej wykonały dwa tańce - Krakowiaka i Taniec Kapeluszy. Mali artyści zaprezentowali się znakomicie, zbierając brawa od publiczności. Po występach był czas na zabawę i korzystanie z przygotowanych przez organizatorów atrakcji - kawiarenki, wyprzedaży garażowej, loterii fantowej i tzw. dmuchańców.

Mamy nadzieję, że zaangażowanie naszego przedszkola w akcję przyczyni się do poprawy sytuacji maluszków  z IOP w Otwocku.