Konkurs Ekologiczny "Coś z niczego".

Opublikowano: piątek, 20 kwiecień 2018 Iza Łabudzka

31092068 1469218419855311 6387239547003372297 n

W kwietniu dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w I edycji Konkursu Ekologicznego "Coś z niczego", organizowanego przez przedszkole Willa Jakubówka.

20 kwietnia odbyła się gala wręczenia nagród, na którą również, jako laureaci zostaliśmy zaproszeni. Wychowankowie Willi Jakubówka przygotowali piękny pokaz strojów zrobionych z odpadów. Nastepnie nastąpiło rozdanie nagród. Na koniec Pani Dyrektor zaprosiła wszystkie dzieci na słodki poczęstunek.

Gratulujemy Amelce Krupa z Zuchów, któa zdobyła I miejsce oraz Mateuszowi Olszewskiemu z Zuchów i Wojtkowi Krupa z Krasnali za wyróżnienia.