Przedszkolaki na Gwiazdobraniu i Dawaniu

Opublikowano: czwartek, 21 grudzień 2017 Iza Łabudzka

25152202 1344774858966335 3267564998543307193 n

Jak co roku w naszym mieście w grudniu odbyła się akcja charytatywna "Gwiazdobranie i Dawanie".

Dochód z jarmarku przeznaczony był na pomoc chorym i niepełnosprawnym dzieciom z terenu Józefowa. Przedszkolaki chętnie włączyły się w organizację imprezy. Tym razem przygotowały występy artystyczne, które umiliły czas uczestnikom akcji. Dziękujemy dzieciom z grupy Żabek i Elfów, które pięknie wykonały świąteczne kolędy.