Poranek poetycki "Wiersze na jesienną nutę"

Opublikowano: niedziela, 05, listopad 2017 Iza Łabudzka

23376663 1312718085505346 9087153378390956069 n

W piątek 3 listopada w naszym przedszkolu odbył się Poranek Poetycki pod hasłem "Wiersze na jesienną nutę". Przedszkolne spotkanie z poezją poprowadził Krasnal Hałabała. Każda z grup przygotowała inscenizację wybranego utworu.

Dzieci prezentowały wiersze znanych polskich poetów. Ich temetyka opisywała urodę złotej pory roku. Inscenizacje miały rożnorody charakter - była recytacja grupowa, indywidualna, tańce i śpiew. Wszystkie przedszkolaki zasłużyły na ogromne brawa. Wśrórd oklaskujących było nam miło zobaczyć również gości z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy serdecznie podsumowali dziecięce występy.

Na koniec imprezy rozdano nagrody laureatom konkursu plastycznego "Moja wymarzona książka".