Konkurs "Moja wymarzona książka"

Opublikowano: środa, 01, listopad 2017 Iza Łabudzka

IMAG2537

W październiku w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. „MOJA WYMARZONA KSIĄŻKA”. Celem konkursu było nie tylko rozwijanie zdolności plastycznych, wyobraźni i kreatywności dzieci, ale i także rozbudzanie zainteresowań czytelniczych.

Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w konkursie. Wszystkie prace były ciekawe i kolorowe, wykonane różnymi technikami. Można je było zobaczyć na wystawach zorganizowanych w dniach 16 – 19 października w budynku przedszkola przy ul. Sosnowej, a od 20 do 25 października w budynku przy ul. Wyszyńskiego. Wyboru najlepszej pracy dokonali rodzice wraz z dziećmi poprzez głosowanie. 26 października wszystkie głosy zostały dokładnie policzone. Pierwsze miejsce zdobyła praca Paulinki z grupy „Żabki” (otrzymała 26 głosów), drugie miejsce zdobyły dwie prace - Amelki z grupy „Zuchy” (9 głosów) i Aleksandra z grupy „Kubusie Puchatki” (9 głosów), trzecie miejsce zdobyły także dwie prace – Martynki z grupy ”Zuchy” (8 głosów) oraz Antosia z grupy „Motylki” (8 głosów). Laureaci 3 listopada podczas Poranka Poetyckiego otrzymają dyplomy i nagrody .

Zwycięzcom gratulujemy wygranej, a wszystkim dzieciom pomysłów i talentu.