Przedstawienie "Poszła Ola do przedszkola"

Opublikowano: niedziela, 22, październik 2017 Iza Łabudzka

20171019 104212

O tym, co powinien umieć każdy maluch wybierający się do przedszkola przypomnieli nam aktorzy, którzy w piątek, 20 października odwiedzili naszą placówkę z przedstawieniem "Poszła Ola do przedszkola".

Fabuła opisywała dzień pierwszego wyjścia tytułowej Oli do przedszkola. Nie tylko nie chciała ona pójść do przedszkola, ale też nie była do tego przygotowana. Dzięki pomocy pluszowego misia zrozumiała, że czas spędzony w przedszkolu może być na prawdę przyjemny, ale też, że każdy przedszkolak powinien być samodzielny.

Dziecięca widownia dopingowała Olę, która uczyła się samodzielnie myć, jeść i ubierać - bo przecież to umiejętności niezbędne każdemu przedszkolakowi. Zmagania sympatycznej Oli, tak bliskie dzieciom, wywoływały uśmiech na twarzach małych widzów, a jej sukcesy nagradzane były aplauzem. Przedszkolaki dobrze zrozumiały morał płynący z zabawnej opowieści. Na koniec przedstawienia aktorzy przygotowali dla dzieci wspólną zabawę przy muzyce.