Dni adaptacyjne

Opublikowano: poniedziałek, 28, sierpień 2017 Iza Łabudzka

Zapraszamy nowoprzyjęte dzieci wraz z rodzicami na dni adaptacyjne.

Zajęcia dla maluszków (3 latków) odbędą się w dniach 29, 30 i 31 sierpnia, od godziny 13.00. Grupa Kreciki spotyka się w budynku przy ul. Wyszyńskiego 1A, grupa Krasnale w budynku przy ul. Sosnowej 17.

Dni adaptacyjne dla grupy dzieci 4-5 letnich (Jeżyki) odbędą się w dniach 30, 31 sierpnia od godziny 13.00, w budynku przy ul Parkowej.

Prosimy o zabranie dla dzieci obuwia na zmianę.