Piknik rodzinny

Opublikowano: wtorek, 06, czerwiec 2017 Iza Łabudzka

DSC01047

Tegoroczny piknik rodzinny, organizowany w naszym przedszkolu 2 czerwca, został zainaugurowany piosenką Majki Jeżowskiej pt. „Cyrk wita Was!”.

Zaraz na początku imprezy scena zamieniła się w kolorową arenę pełną cyrkowych artystów, w których role wcielili się rodzice dzieci. Wśród cyrkowców pojawili się: siłacz, piosenkarka, żongler, magik, hip-hopowiec, klauni, treserka psów, tancerki ze wstążką, mistrzyni karate oraz zaklinacz baniek. Wisienką na torcie okazał się taniec rosyjskich baleciarzydo utworu P. Czajkowskiego pt. „Jezioro Łabędzie”. Widownia była oczarowana pomysłowością wszystkich pokazów i poczuciem humoru, z jakim zostały zaprezentowane sztuczki cyrkowe. Każdy z artystów został nagrodzony gromkimi brawami oraz pamiątkową statuetką „Ale Cyrk” od organizatora imprezy.

Po części artystycznej na scenie pojawili się animatorzy z grupy Metrum Event, którzy zachęcali rodziców i dzieci do wspólnych zabaw. Przyjemnie było obserwować zaangażowanie dorosłych w przygotowanie atrakcji dla dzieci. W przerwie zabaw tanecznych i konkursów z udziałem duetu DeeDee&Tonio przeprowadzono aukcję grupowych prac plastycznych autorstwa naszych przedszkolaków. W wolnej chwili można było pograć w mini golfa, wziąć udział w loterii fantowej, skosztować wypieków rodziców, pysznej grochówki lub hot-doga.

Jak co roku nie zabrakło tego, co dzieci lubią najbardziej, czyli dobrej zabawy! Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom oraz wszystkim zaangażowanym w organizację pikniku :).

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.