Tygrysy zapraszają na "Brzydkie kaczątko"

Opublikowano: poniedziałek, 29, maj 2017 Iza Łabudzka

20170526 101821

W zeszły piątek (26 maja) grupa Tygrysów zrobiła wszystkim przedszkolakom miłą niespodziankę. Dzieci z innych grup zostały zaproszone na przedstawienie "Brzydkie kaczątko" w wykonaniu koleżanek i kolegów ze wspomnianej grupy czterolatków.

Tygrysy doskonale poradziły sobie z tremą i wspaniale odegrały swoje role. Warto docenić nie tylko aktorskie umiejętności młodych artystów ale też piękne dekoracje i stroje. Zebrana publiczność (nawet maluszki) w skupieniu oglądały prezentowaną bajkę. Występ zakończył się gromkimi brawami zebranej publiczności.