Lekcja fizyki

Opublikowano: niedziela, 21, maj 2017 Iza Łabudzka

20170428 114745

W dniu 28.04.2017 r.  grupę "Zuchy" odwiedzili  uczniowie z Gimnazjum nr 1 w Józefowie wraz z nauczycielką fizyki - Panią Beatą Olszewską-Rybką.

Goście poprowadzili dla dzieci niesamowitą lekcję fizyki. Prezentowali naszym przedszkolakom różne doświadczenia.Widzieliśmy między innymi nurka Kartezjusza, tęczę w szklance oraz tornado w butelce.

Dziękujemy uczniom gimnazjum i ich nauczycielce - Pani Beacie, za ciekawe spotkanie.