Przedstawienie "Jak Ania złośnica została wielkanocnym zajączkiem

Opublikowano: niedziela, 09, kwiecień 2017 Iza Łabudzka

100 14027 marca do naszej placówki zawitali aktorzy z Teatru Arlekin, którzy zaprezentowali przedszkolakom spektakl o tym ”Jak Ania złośnica została zajączkiem wielkanocnym”.

Głównymi bohaterami przedstawienia byli Dziadek z Babcią, niesforna wnuczka Ania oraz Wróżka Wielkanocna. Pojawiła się również postać psa, kury, kurczaka i zająca. Było dużo wspólnej zabawy i śmiechu, dzieci z z checią wspierały bohaterów bajki, żywo reagując na przedstawiane wydarzenia.  Cała opowieść zwienczona była pouczającym morałem.

Dzieci obejrzały przedstawienie z wielkim zaciekawieniem, a artystów nagrodziły ogromnymi brawami.