Nasze przedszkolaki laureatami "Wiosennego muzykowania"

Opublikowano: poniedziałek, 03, kwiecień 2017 Iza Łabudzka

100 1397

Pod koniec marca Publiczne Przedszkole "Willa Jakubówka" zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs piosenki "Wiosenne muzykowanie", w którym wzięły udział również dzieci z naszego przedszkola.

Do konkursu stanęli soliści z józefowskich placówek. Każdy z nich pod opieką nauczyciela przygotował utwór o tematyce wiosennej. Przy ocenie pod uwagę brany był dobór repertuaru, interpretacja utworu, ogólny wyraz artystyczny (kostiumy, choreografia).

Miło nam poinformować, że występy wszystkich naszych solistek spotkały się z uznaniem jury:

I miejsce zajęła Zuzanna Szczerbaczewicz z grupy Kubusiów Puchatków;

II miejsce - Zosia Poniatowska z grupy Elfów;

III miejsce - Zosia Króliowska z grupy Żabek.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania talentu wokalnego.