Koncert "Wiosna i skowronki"

Opublikowano: poniedziałek, 13, marzec 2017 Iza Łabudzka

17275030 720031974845300 1416041129 n

W piątek 10 marca odwiedził nasze przedszkole zespół muzyczny "Bel Canto" z przedstawieniem "Wiosna i skowronki".

W trakcie występu artyści zaprezentowali różnorodne utwory, w których główną rolę grał klarnet. Dzieci miały okazję poznać budowę i brzmienię tego instrumentu, a przy okazji uczestniczyć w zabawach przy muzyce klasycznej. Przy akompaniamencie pianina i klarnetu wysłuchały też opowieści o skowronku. Wszystkie przedszkolaki z zainteresowaniem uczestniczyły w spotkaniu, które przyniosło wiele przyjemnych doznań słuchowych, za co artystom dziękujemy.